VI SOM JOBBAR HÄR

Här är våra magiska inspiratörer. All vår personal har utbildning inom sina koncept, allt för att du ska få så säker träning som möjligt och bästa möjliga hjälp.

Maria Hasselmark

Maria Hasselmark

Ägare, Personlig Tränare, Instruktör

maria@halsokompaniet.se
Tony Hasselmark

Tony Hasselmark

Ägare, Ekonomi, Instruktör

tony@halsokompaniet.se
Emma Eriksson Carlström

Emma Eriksson Carlström

Operativ Chef, Reception -och Marknadsföringskoordinator, Instruktör, Medlemsrådgivare

emma@halsokompaniet.se
Billy Magg

Billy Magg

Gruppträningskoordinator, Receptionist, Medlemsrådgivare, Instruktör

billy@halsokompaniet.se
Tilda Westerberg

Tilda Westerberg

Säljkoordinator, Receptionist, Medlemsrådgivare, Instruktör

tilda@halsokompaniet.se
Britt Hermelin

Britt Hermelin

Cert. Viktcoatch

britt@halsokompaniet.se
Jan Arvidsson

Jan Arvidsson

Lokarvårdare

Anna Ståhl

Anna Ståhl

Cert. Viktcoach, Instruktör, Receptionist, Medlemsvårdare

anna@halsokompaniet.se
Felix Hasselmark

Felix Hasselmark

Receptionist

Jonas Lind

Jonas Lind

Receptionist

Alva Taylor

Alva Taylor

Receptionist

Anton Ingman

Anton Ingman

Receptionist

Magnus Andersson

Magnus Andersson

Personlig tränare, Instruktör

magnus@halsokompaniet.se
Karin Birgersson

Karin Birgersson

Personlig tränare, Instruktör

karin@halsokompaniet.se
Roger Sjöström

Roger Sjöström

Personlig Tränare

roger.sjostrom@live.se
Pernille Segolsson

Pernille Segolsson

Personlig Tränare, Instruktör

pernille@halsokompaniet.se

Marie Olsson

Marie Olsson

Instruktör

Sara Granqvist

Sara Granqvist

Instruktör

Elin Larsson

Elin Larsson

Instruktör

Marie Björkman

Marie Björkman

Instruktör

Lisa Tammelin

Lisa Tammelin

Instruktör

Sofia Smidvik

Sofia Smidvik

Instruktör

Joakim Brunström

Joakim Brunström

Instruktör

Sofia Andrén

Sofia Andrén

Instruktör

Helena Söderholm

Helena Söderholm

Instruktör

Johanna Nilsson

Johanna Nilsson

Instruktör

Madeleine Eriksson

Madeleine Eriksson

Born To Move Instruktör

Andreas Kronqvist

Andreas Kronqvist

Instruktör

Tova Badh

Tova Badh

Instruktör

Ellen Sundbäck

Ellen Sundbäck

Instruktör

Linda Orebjörk

Linda Orebjörk

Instruktör

Lovisa Kjellman

Lovisa Kjellman

Hjälpreda Born To Move

Alva Johansson

Alva Johansson

Instruktör

Anders Janzon

Anders Janzon

Instruktör

Anette Gustafsson

Anette Gustafsson

Instruktör

Hanna Smedberg

Hanna Smedberg

Instruktör

Rebecca Lindh

Rebecca Lindh

Instruktör

 Jörgen Haglund

Jörgen Haglund

Instruktör

Camilla Holgersson

Camilla Holgersson

Instruktör

Karolina Winberg

Karolina Winberg

Mamma SmartFit, Instruktör

Thomas Grenhage

Thomas Grenhage

Instruktör

Linnea Eckman

Linnea Eckman

Instruktör

Marika Grundel

Marika Grundel

Instruktör

Madeleine Eskilsson

Madeleine Eskilsson

Instruktör

VILL DU BLI EN DEL AV VÅRAT INSTRUKTÖRS TEAM?