VI SOM JOBBAR HÄR

Här är våra magiska inspiratörer. All vår personal har utbildning inom sina koncept, allt för att du ska få så säker träning som möjligt och bästa möjliga hjälp.

Maria Hasselmark

Maria Hasselmark

Ägare, Personlig Tränare, Instruktör

maria@halsokompaniet.se
Tony Hasselmark

Tony Hasselmark

Ägare, Ekonomi, Instruktör

tony@halsokompaniet.se
Emma Eriksson Carlström

Emma Eriksson Carlström

Platsansvarig, Marknadsföringskoordinator, Instruktör, Medlemsrådgivare

emma@halsokompaniet.se
Billy Magg

Billy Magg

Gruppträningskoordinator, Receptionist, Medlemsrådgivare, Instruktör

billy@halsokompaniet.se
Tilda Westerberg

Tilda Westerberg

Receptionskoordinator, Medlemsrådgivare, Instruktör

tilda@halsokompaniet.se
Britt Hermelin

Britt Hermelin

Cert. Viktcoatch

britt@halsokompaniet.se
Jan Arvidsson

Jan Arvidsson

Lokarvårdare

Anna Ståhl

Anna Ståhl

Cert. Viktcoach, Instruktör, Receptionist, Medlemsvårdare

anna@halsokompaniet.se
Jacob Hasselmark

Jacob Hasselmark

Receptionist

Saga Kihlstedt

Saga Kihlstedt

Receptionist, Instruktör

Meline Söderholm

Meline Söderholm

Receptionist, Born To Move Instruktör

Elin Carlström Halbig

Elin Carlström Halbig

Born To Move Instruktör

Magnus Andersson

Magnus Andersson

Personlig tränare, Instruktör

magnus@halsokompaniet.se
Karin Birgersson

Karin Birgersson

Personlig tränare, Instruktör

karin@halsokompaniet.se
Roger Sjöström

Roger Sjöström

Personlig Tränare

roger.sjostrom@live.se
Pernille Segolsson

Pernille Segolsson

Personlig Tränare, Instruktör

pernille.segolsson@gmail.com
Madeleine Eskilsson

Madeleine Eskilsson

Instruktör

Sara Granqvist

Sara Granqvist

Instruktör

Sofia Erixon

Sofia Erixon

Instruktör

Helena Söderholm

Helena Söderholm

Instruktör

Anna Seth

Anna Seth

Instruktör

Madelaine Eriksson

Madelaine Eriksson

Instruktör

Marie Björkman

Marie Björkman

Instruktör

Andreas Kronqvist

Andreas Kronqvist

Instruktör

Marie Olsson

Marie Olsson

Instruktör

Alva Taylor

Alva Taylor

Receptionist

Jakob Engerot

Jakob Engerot

Receptionist

Linn Jansson

Linn Jansson

Hjälpreda Born To Move

Alva Johansson

Alva Johansson

Instruktör

Anders Janzon

Anders Janzon

Instruktör

Anette Gustafsson

Anette Gustafsson

Instruktör

Hanna Smedberg

Hanna Smedberg

Instruktör

Rebecca Lindh

Rebecca Lindh

Instruktör

 Jörgen Haglund

Jörgen Haglund

Instruktör

Camilla Holgersson

Camilla Holgersson

Instruktör

Karolina Winberg

Karolina Winberg

Mamma SmartFit, Instruktör

Martina Gräsberg

Martina Gräsberg

Instruktör

Joakim Brunström

Joakim Brunström

Instruktör

VILL DU BLI EN DEL AV VÅRAT INSTRUKTÖRS TEAM?